9. Czerwiec 2017

Górażdże nagrodzone tytułem Złota Budowlana Marka Roku 2017

Górażdże Cement SA zostały laureatem rankingu Budowlana Marka Roku 2017 organizowanego przez Instytut ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku, lidera badań marketingowych dla przedsiębiorstw z sektora budowlanego.

Jest to już kolejne wyróżnienie przyznane firmie Górażdże Cement SA przez firmy wykonawcze w ramach plebiscytu konsumenckiego prowadzonego każdego roku przez  ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku. Wyróżnienia i tytuły „Budowlanej Marki Roku” przyznawane są od 13 lat stabilnym markom, które cieszą się wysoką pozycją i renomą w opinii przedstawicieli firm wykonawczych.

Podczas Gali wręczania nagród, która odbyła się 8 czerwca br. w Michałowicach  koło Warszawy spółka Górażdże Cement SA została uhonorowana tytułem Złota Budowlana Marka Roku 2017 w kategorii CEMENT, jak również tytułem Złotego Championa Roku 2017, który przyznawany jest markom, które cieszą się wieloletnim uznaniem fachowców .

Ranking został opracowany na podstawie wyników ogólnopolskiego badania opinii i preferencji przeprowadzonych wśród firm wykonawczych z całej Polski. Tytuły i wyróżnienia Budowlanej Marki Roku są przyznawane według kryteriów częstotliwości stosowania marki, najwyższej dostępnej na rynku jakości i najlepszej relacji ceny do jakości.

Złota Budowlana Marka Roku 2017.
Złoty Champion Roku 2017.