31. Marzec 2018

Akademia Biznesu Górażdże

Pod koniec marca br. uczestnicy elitarnego programu szkoleniowego powstałego z inicjatywy Górażdże Cement SA, Harvard Business Review Polska oraz ICAN Institute odebrali z rąk prezesa zarządu Ernesta Jelito prestiżowe certyfikaty. Tak zakończyła się druga edycja Akademii Biznesu Górażdże.
Akademia Biznesu Górażdże to zaprojektowany przez specjalistów z Harvard Business Review Polska oraz ICAN Institute elitarny i praktyczny program szkoleniowy stworzony z myślą o rozwoju kompetencji wyższej kadry menadżerskiej partnerów biznesowych Grupy Górażdże. Jego celem jest dostarczenie naszym kluczowym klientom i partnerom biznesowym praktycznych narzędzi i wiedzy w celu poprawy ich umiejętności menedżerskich.

W drugiej edycji Akademii Biznesu Górażdże wzięło udział 30 uczestników. Trwający od października 2017 do marca br. program obejmował sześć intensywnych sesji szkoleniowych, podczas których jego uczestnicy mieli dostęp do harwardzkiej wiedzy, najnowszych narzędzi i technik światowych liderów m.in. z zakresu nowych technologii, inteligencji finansowej czy zarządzania projektami i procesami. Sesje prowadzone były przez renomowanych wykładowców biznesu, konsultantów, trenerów współpracujących z Harvard Business Review oraz najlepszych polskich specjalistów z dziedziny finansów i zarządzania.  

Sesje szkoleniowe obejmowały sześć bloków tematycznych : 1) Skuteczne przywództwo, nowe realia i nowe wyzwania dla liderów, 2) Cyfrowa transformacja firmy, 3). Inteligencja finansowa 2.0, 4) Zarządzanie projektami i procesami, 5) Zarządzanie zespołem i coaching, 6) Zarządzanie zmianą.