Górażdże Beton

Górażdże Beton sp. z o.o.  to jeden z największych producentów betonu towarowego w Polsce.
Z firmą powiązane są kapitałowo BT TopBeton Sp. z o.o. i BT Poznań Sp. z o.o. Pod nazwą Górażdże Beton firma działa od stycznia 2003, kontynuując tradycje założonego w 1996 roku holdingu CGS Beton Polska Sp. z o.o.

Sprawdź ofertę: BETONY TOWAROWE, BETONY SPECJALNE.

Zawsze najwyższa jakość

Linia biznesowa Górażdże Beton obejmuje sieć ponad 60 wytwórni betonu towarowego zlokalizowanych na terenie całego kraju. Zakłady wyposażone są w nowoczesne, innowacyjne urządzenia, które zapewniają wytwarzanie wysokiej jakości mieszanek betonowych i gwarantują utrzymanie powtarzalności wymaganych parametrów. Wysoki standard produkcji wspiera dodatkowo system zarządzania jakością zgodny z międzynarodową normą ISO 9001 oraz wdrożony system Zakładowej Kontroli Produkcji. Stabilną jakość zapewnia też personel o wysokiej wiedzy i dużym doświadczeniu.

Stały monitoring jakości produkcji zakładów Górażdże Beton odbywa się zarówno w nowocześnie wyposażonych laboratoriach, jak i na placach budów. Nadzór technologiczny nad produkcją prowadzony jest przez Centrum Technologiczne BETOTECH Sp. z o.o. w Dąbrowie Górniczej. Laboratorium prowadzi także prace rozwojowe w dziedzinie opracowania i wdrażania innowacyjnych produktów.

Uzupełnienie podstawowej działalności firmy stanowią usługi w zakresie transportu i pompowania mieszanki betonowej oraz szeroko rozumianego doradztwa dotyczącego zastosowania oferowanych produktów.

Znajdź najbliższy punkt sprzedaży.

Wpisz nazwę swojej miejscowości poniżej, by znaleźć najbliższy punkt sprzedaży.